Asimetrik internet fiyatları, Simetrik internet kampanyaları
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Asimetrik internet ve VPN tarifeleri

Asimetrik internet ve VPN tarifeleri nedir?

Asimetrik internet fiyatları, Asimetrik internet kampanyaları, simetrik internet tarifeleri, simetrik internet paketleri hakkında detaylı fiyat listesine aşağıdaki tablo üzerinden ulaşabilirsiniz.

ADSL’e göre upload yönünde daha fazla bant genişliği ihtiyacı olan bununla birlikte simetrik bir hizmet satın almak istemeyen kurumsal müşterilere yönelik olarak hazırlanmış VDSL tabanlı internet ve VPN tarifeleridir.

Aşağıdaki asimetrik olarak verilen fiyat listesindeki download yani indirme hızı maksimum alınabilir seviyededir. Binanız veya işyeriniz ne kadar hız destekliyorsa o kadar hızda internet alırsınız. Simetrik olarak alınn bu hızlarda akn yoktur. Akk’siz internet kullanımı ihtiyacı duyan otel, motel, pansiyon, internet kafe, öğrenci yurdu, sigorta firmaları, reklam firmaları, dosya transfer maili trafiği yoğun olanlar gibi firmalaraın tercih ettikleri internet hizmetidir.

Asimetrik internet fiyatları

Asimetrik internet kampanyaları, Asimetrik internet tarifeleri

Upload Hızı Download Hızı Fiyat
2 Mbps 100 Mbps 165 TL
3 Mbps 100 Mbps 245 TL
4 Mbps 100 Mbps 325 TL

İnternet hızı alınabilir maksimum seviyede verilir. Fiyatlara +KDV uygulanır.

Aktivasyon ücreti  hediye  olup, kurulum ücreti 150 TL alınmaktadır. 2017 yılı için geçerli olan fiyatlar 2018 yılına göre tehlif verilerek onayınıza sunulur.

Not: Bölgesel anlamda altyapınızın uygunluğu ve diğer teklifler, 5 Mbps, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 20 Mbps upload internet fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayın.

Yükleme hızının daha yüksek olmasını istiyorsanız; hizmet için talep formu gönderdiğinizde tarafınıza kısa sürede dönüş sağlanarak ihtiyacınıza göre Metro Ethernet teklifleri de sunulacaktır.

TurkNet için diğer konular

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP