Cep Telefonu (Mobile) GSM

GSM (Mobile) Cep Telefonu Hattı

Avea; Türk Telekom (Mobile) GSM hattı markasıdır. Genel olarak Türk Telekom çatısı altında birleşerek Türk Telekom Mobil olarak anılmaktadır. Hatta, faturalı olarak veya faturasız olarak sahip olabilirsiniz. Selfy gibi gençlere özel paketlerin olduğu gibi Prime tarifeleri ile de dakika, SMS, internet olarak bol seçenekleri mevcuttur.

Avea faturasızdan faturalıya geçiş, Avea faturasızı faturalıya dönüştürme

Türk Telekom Faturalıya Geçiş Türk Telekom Mobil, Avea faturasızdan faturalıya geçiş, Avea faturasızı faturalıya dönüştürme işleminizi aşağıdaki başvuru formunu doldurarak gerçekleştirebilirsiniz. Sözleşme ile aynı gün içerisinde hattınızın faturasızdan faturalıya taşınması gerçekleşmiş olacaktır. Avea faturasızdan faturalıya geçiş, Avea faturasızı faturalıya dönüştürme Faturalıya geçişte sıkça sorulanlar 1. Hattım değişecek mi (Simkart değişikliği) Hayır, aynı operatör içerisinde geçiş… devamını oku »

Faturasız hat başvuru formu, en ucuz faturasız hat

Faturasız başvuru Aşağıdan en ucuz faturasız hat için, Turkcell, Bimcell, Pttcell, Teknosacell, D-Smartcell, Türk Telekom (Avea), Vodafone faturasız hat başvurusu yapın size yardımcı olalım. Ayrıca faturalı hatların başvurusunu da aşağıdan yapabilirsiniz. Faturasız (kontörlü) hat başvuru için hattınızın operatörüne göre peşin ücret ve tarife ücreti ödemek durumundasınız. Bu ücret cep merkezleri tarafından tarife+aktivasyon için yeni hat… devamını oku »

Türk Telekom Mobil faturasızdan faturalıya geçiş

Türk Telekom Mobil (Avea) faturasızdan faturalıya geçiş Hattınız eğer faturasız hat ise kolay ve hızlı geçiş formunu aşağıdan doldurarak hızlı şekilde faturalıya geçiş yapabilirsiniz. Başvuru formu doldurulduktan kısa bir süre sonra tarafınıza dönüş yapılarak Türk Telekom Mobil faturasızdan faturalıya geçiş veya diğer operatörler arası faturalıya geçiş işleminiz tamamlanacaktır. Faturalıya geçiş formu 18 yaşından büyük hat sahibi… devamını oku »

Taahhüt yenileme, taahhüt süresi bitişi ile ne yapılmalı?

Sözleşme bitiş tarihi ile taahhüt yenileme Hemen her abonenin karşılaşacağı muhtemel durumdur sözleşme süresinin bitmesi (taahhüt süresi) tabi doğal olarak sözleşmenizin bitmesi ile ne olacağını, internet kesilir mi gibi çeşitli sorular kafanızda oluşabilir. Bu yazımız ile taahhüt süresi dolumunda Türk Telekom, Avea, Ttnet, Superonline, Turkcell, Vodafone, Kablonet (Uydunet), Millenicom, D-Smart, Digiturk gibi hizmet aldığınız faturalı… devamını oku »

Turkcell bip para gönderme nasıl yapılır?

Turkcell bip para transferi BiP’te Para Transfer Sezonu Açıldı: BiP’in Para Transferi özelliğini kullanarak bir başka kişiye cepten para gönderebilirsiniz. Banka hesap numarası veya IBAN numarası almanıza veya bilmenize gerek yoktur. Para transferi yapacağınız kişinin telefon numarası işlemler için yeterlidir.

Faturasız hat nasıl faturalı yapılır, internetten faturalıya geçiş başvurusu

Faturasız hattın faturalı hat olarak kullanılması Faturasız hat kullanan (kontörlü) bir müşteri eğer talep ederse sitemiz üzerinden “internetten faturalıya geçiş başvurusu” yapabilir. Faturalıya geçiş için online başvuru yaptığınızda sözleşmeler bulunduğunuz adrese gönderilir. Aklınızdaki soru eğer evrak imzalamadan faturalıya geçiş yapmaksa bu mümkün değildir. Nasıl faturalıya geçerim? Yukarıdaki veya aşağıdaki başvuru butonuna tıkladığınızda karşınıza başvuru formu… devamını oku »

Bimcell tarifeleri, bimcell tarifeleri 2018

Bimcell tarifeleri, Bimcell paketleri ve internet paketleri 2018 GSM operatörleri arasında bulunan Bimcell ile faturasız hat kullanabilirsiniz. Fatrasız hat ücreti 2018 yılı için 19 TL olarak tarife’den bağımsız olarak alınır. Bimcell faturasız hat almak isteyen müşteriler BİM mağazaları üzerinden 19 TL+Tarife ücreti ödeyerek hatta sahip olabilir. Bir başka operatörden Bimcell’e numara taşımak isteyen aboneler sadece… devamını oku »

Numara taşıma yapılarak taksitli telefon alınır mı?

Numara taşımalarda puan ve taksitli telefon Faturalı hat kullanan veya faturasız hattan bir başka operatöre numara taşıma işlemi yapılabilir. Burada merak edilen soru ise şudur; numara taşıma yaptığımda faturama ek taksitli cihaz veya telefon alabilir miyim, numara taşıma yaptığımda puanım silinir mi? Bu iki sorunun yanıtını bu yazımızda vereceğiz. Numara taşımalarda takslitli cihaz alımı Kullandığınız… devamını oku »

Türk Telekom Mobil SMS internet dönüştürme, SMS’leri GB yapma

Türk Telekom SMS’leri internete çevirme Türk Telekom dönüşüm kampanyası ile SMS’lerinizi GB’a yani internete çevirebilirsiniz. Aşağıda faturalı ve faturasız hatlar için Türk Telekom Mobil (Avea) hattı kullanan veya yeni bir Avea hat almak isteyen müşteriler için tarifeler verilmiştir. HEMEN FATURALIYA GEÇİŞ YAP! Hiçbir evrağa gerek kalmadan sizi hemen faturalıya taşıyalım veya hattınızı Numara Taşıma yapalım… devamını oku »

Vodafone faturalıdan Avea faturalıya geçiş, Vodafone’dan Avea’ya geçiş

Vodafone’dan Avea’ya geçiş, Vodafone‘dan Avea’ya numara taşıma Vodafone’dan Avea’ya geçiş için faturalı veya faturasız olarak Vodafone hattı kullanılıyor olmanız yeterlidir. Hat sizin adınızaysa faturasızdan Avea (Türk Telekom Mobil) faturalıya veya Vodafone faturalıdan Avea faturasıza herhangi bir ücret ödemeden geçiş veya numara taşıma işlemini yapabilirsiniz. Geçiş Formu Vodafone faturalıdan Avea faturalıya geçiş evrakları Faturalı hatlardan bir… devamını oku »

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP