TurkNet’e getirdiğiniz her yeni müşteri için 1 ay ücretsiz internet
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

TürkNet Arkadaşını Getir Kampanyası (Her kişi için 1 ay bedava internet)

TurkNet Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

TurkNet bedava internet kazanmak için ya eski abone olacaksınız veya yeni abonelik alarak arkadaşınızı getireceksiniz. Getirdiğiniz her arkadaş için TurkNet size 1 ay ücretsiz internet hediye ediyor. Ayrıca gelen her müşteri de 1 ay bedava internet kazanıyor!

Arkadaşını Getir kampanyası yıl sonuna kadar devam edecek!

Bu bir pazarlama taktiği.. Anında yapılan bu indirimler totalde gelen ve getiren aboneye verildiğinden 120 TL indirim demek oluyor. Kampanya bedeli 59.99 TL olarak veriliyor kampanya üstelik taahhütsüz abonelik. Bunun yerine kampanyaya uygulanan 120 TL indirimi 10 TL olarak 12 aylık aboneliğe yaysalar kampanya fiyatı taahhütsüz olarak 49.99 TL olur ve kapış kapış gider. Tabi son karar TurkNet‘in

Arkadaşını Getir kampanyası ne zaman bitiyor?

Kampanya bitiş tarihi 31 Aralık 2017

Kampanyaya nasıl katılınılıyor?

Kampanyadan hem eski aboneler hem de yeni aboneler faydalanabilir. Getirdiğiniz her abone için 1 ay ücretsiz internet kullanım hakkı alıyorsunuz. Tabi gelen müşteri de 1 ay bedava internet kullanıyor.

Kampanyaya katılım için davet kodu gerekmektedir. Bu davet kodu ile yeni abonelik açılmalıdır. Aksi durumda sözle bu yöntem uygulanmaz. Arkadaşlarınıza size ait olan davet kodu vereceksiniz ve kod ile başvuru yaparken girilimeli veya hat açılışı yapılırken Müşteri Hizmetlerine bildirilmelidir.

Davet kodu nereden alınır?

 1. TurkNet tarafından gönderilen maillerden,
 2. Çağrı merkezini arayarak,
 3. Online işlem merkezine giriş yaparak,

davetiye kodu alınabilir.

Kaç kişiye davetiye gönderilebilir?

Davetiye gönderebileceğiniz kişi sayısı yoktur. Dilerseniz 12 kişi getirin 1 yıl ücretsiz internet kullanın veya 120 kişi getirin 10 yıl ücretsiz internet kullanın. Bu sizin beceri ve çevrenize kalmış veya reklam yeteneğinizle alakalıdır.

Davetimi kabul edip abone olanları nasıl görebilirim?

 • Yaptığınız çalışmalar sonunda davete cevap vererek abone olanları 3 şekilde takip edebilirsiniz.
 • Online işlem merkezine giriş yaparak kaydolan abonelerden
 • TurkNet tarafından size gönderilecek bildirim maillerinden

Çağrı merkezini arayarak

davetiye kodunuzu kullanan aboneleri görebilirsiniz.

İndirimleri nasıl alacağım?

Davetiye kodunuzu kullanarak abone olanların sonraki dönem faturalarında ücret bedeli yerine “0” yazılı olacaktır. Yani o ay fatura ödemeyeceksiniz. Online işlem merkezinden de fatura tutarlarını kontrol edebilirsiniz.

TurkNet için diğer konular

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Bu yazıya yazılan 19 yanıt

 • Turk.Net arkadaşını getir davet kodu internet için üyeliklerde https://turk.net/p/YBO10SN14EPM/ linki üzerinden

  Telefon ile üyeliklerde YBO10SN14EPM kodunu müşteri temsilcisine söyleyerek üye olup, ilk faturanızı ödedikten sonra 1 ay ücretsiz kullanım hakkı kazanabilirsiniz.

 • Davet kodum TYG14AU180KL UNİVERSİTE OGRENCİSİ BAYANİM SİZDE BEDAVA KAZANİN BENDE MUSTERİ HİZMETLERİNE VERİN DAVET KODUMU

 • Merhaba,

  TurkNet arkadaşını getirene ve getirdiği arkadaşına bir ay bedava internet veriyor. Ben evde TurkNet’in Özgür İletişim tarifesini kullanıyorum. AKN’siz, gerçek sınırsız, yüksek hızlı internet (100 Mbps’e kadar), ev telefonundan her yöne ayda 1.000 dakika telefon görüşmesi var tarifede. Ayda 59.99 TL. Başka da bir para yok, hepsi bu. Taahhüt olmadığı için de kafam rahat, dilediğim zaman bir kuruş ödemeden hizmetimi kapatma ya da başka sağlayıcıya geçme özgürlüğüm var.

  Ben TurkNet’ten memnunum. Sen de dene istedim. Eğer kabul edersen, bir ay bedavası var sana. Ben de seni davet ettiğim için sayende bir ay ücretsiz internet kullanacağım.

  Başka sağlayıcıya taahhüdün varsa, yani internet hizmetini değiştirmen durumunda sana ceza çıkacaksa, TurkNet 120 TL’ye kadar bu cezayı karşılıyor. Daha çok ceza çıkacaksa aşağıdaki link’e tıklayarak taahhüt bitiş tarihini giriyorsun, TurkNet tarih yaklaşınca sana haber veriyor. O zaman geçiş yaparsan yine sen de ben de bu kampanyadan yararlanabiliyoruz.

  Taahhüt Sayar:http://www.turk.net/taahhut-saya … moCode=KBL74XB27KBM

  Ne yapman gerekiyor?

  Aşağıda seninle bir davet kodu ve bağlantı paylaşıyorum:

  Davet kodu: KBL74XB27KBM

  Bağlantı:https://turk.net/p/KBL74XB27KBM

  Hemen davet linkine tıklayarak web üzerinden internet aboneliğini başlatabilirsin. Ya da TurkNet’in ana sayfasından başvuru butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfadaki forma seninle yukarıda paylaştığım davet kodunu girebilirsin.

  Benim mutlaka bir yetkili ile görüşerek bu işi yapmam gerekir diyorsan, 0 850 288 80 80 numaralı TurkNet çağrı merkezini ara ve abone olurken TurkNet yetkilisi ile yukarıdaki davet kodunu paylaş. Bu kadar basit. İndirimli internetini sana çıkan ilk faturaların ödenmesinden sonraki fatura döneminde kullanacaksın.

  Sıkça Sorulan Sorular

  Kampanya hangi tarihlerde geçerli olacaktır?

  Kampanya 28 Şubat 2018 tarihe kadar geçerlidir. Arkadaşını Getir kampanyası, aboneliğin başlatılacağı zaman yürürlükte olan paketler için kullanılabilir.

  Davet edilen arkadaşlar ücretsiz kullanım hakkı kazanmak için ne yapmalı?

  Davet edilen arkadaşlar TurkNet web sitesi üzerinden abonelik başlatırken ilgili alana yukarıda paylaştığım davet kodunu girerek kampanyaya katılabilirler. Çağrı merkezi üzerinden abonelik başlatılırken TurkNet yetkiliyse yine aynı davet kodu paylaşılabilir.

  Kampanyadan yararlanma şartları nelerdir?

  Davet edilen arkadaş, bir ay bedava kullanım hakkı kazanmak için kendisine TurkNet’ten gelen ilk tam ay kullanım faturasını son ödeme tarihinden önce ödemelidir.
  TurkNet’e davet edilerek üye olan aboneler, 24 Ay boyunca kampanyadan bir kez yararlanılabilir. Örnek olarak abone TurkNet’i 6 ay kullandı ve hizmetini iptal etti. Daha sonra kendisini ilk davet eden veya başka bir arkadaşı aynı kişiyi tekrar TurkNet’e davet etti, bu sefer indirim kazanılamaz. Çünkü indirim kazanmak için ilk aboneliğinizin başladığı tarihten itibaren 24 ay geçmesi gerekir. Ancak, yeniden abone olan kişi, yine dilediği kadar arkadaşını TurkNet’e davet edebilir.
  Kampanya süresi sonlandıktan sonra gerçekleşen aboneliklerde davet eden ve davet edilen kişi ücretsiz internet kullanımı kazanamaz.

  1-)Not:Fatura otomatik ödeme talimatlıdır davet kodu:(KBL74XB27KBM) ile alakalı her hangi bir sorun ile karşılaşmazsınız

 • Arkadaşlar buradan üye olursanız hem siz hem de ben 1 ay ücretsiz TURK.NET aboneliği kazanalım. Şimdiden Allah razı olsun 👍 Kampanya yeni aboneliklerde geçerli olup adil kullanım kotası yoktur. 1000 dakika yüklü ev telefonu dahil aylık ücreti 59.99 TL.
  Davet kodu: PVN45FX44NXM (0 850 288 80 80 yi arayıp müşteri temsilcisine bu kodu söylemeniz yeterli)
  Bağlantı: https://turk.net/p/PVN45FX44NXM (Bu linki tıkladığınızda açılan sayfada davet kodunu kullan diyip ilgili yerleri doldurmanız yeterli)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP